Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Boleszewo - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Domek letniskowy, ul. Bosmańska

Wicie(Boleszewo + 17 km)

549 000 zł49,80 m² 11 024,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:115 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca! Nadmorska inwestycja, która pracuje na Ciebie Wicie, 150 m od plaży Są miejsca, które od pierwszej chwili mają.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Domasławice

Domasławice(Boleszewo + 10 km)

830 000 zł137 m² 6 058,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 500 m²

Oferta bezpośrednia - koszty pośrednictwa ponosi sprzedający! Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu niezwykłą nieruchomość położoną w malowniczej, spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Wiekowice(Boleszewo + 17 km)

185 000 zł61 m² 3 032,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Dom z dużą działką w spokojnej okolicy - Wiekowice, gm. Darłowo Na sprzedaż nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Wiekowice (gm. Darłowo), składająca się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Sieciemin

Sieciemin(Boleszewo + 18 km)

3 800 000 zł459 m² 7 625,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:28

 

Powierzchnia działki:59 014 m²

Przemyślany układ - komfort dla gości i prywatność dla właściciela Część dla gości: przestronne pokoje gościnne - każdy z własną łazienką, dwa salony z aneksami kuchennymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy, Aleja Jana Pawła II

Bema,Darłowo(Boleszewo + 13 km)

60 000 zł35 m² 1 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:404 m²

Działka w miejscowości "darłowo" z domkiem rod, 2 km od morza. Działka w kształcie kwadratu o wymiarach boków ok. 20 x 20 m, o powierzchnia 404 mkw. w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Domek letniskowy, ul. Bosmańska

Wicie(Boleszewo + 17 km)

549 000 zł49,80 m² 11 024,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:115 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wrześnica

Wrześnica(Boleszewo + 14 km)

420 000 zł235,15 m² 1 786,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 821 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową zabudowaną, położoną w miejscowości Wrześnica.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Jeżyce

Jeżyce(Boleszewo + 13 km)

499 000 zł104 m² 4 798,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący z garażem | Jeżyce k. Darłowa | 800 m2 działki Na sprzedaż funkcjonalny dom wolnostojący położony w spokojnej miejscowości Jeżyce, zaledwie kilka minut od Darłowa. To.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Karwice

Karwice(Boleszewo + 5 km)

980 000 zł270 m² 3 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 294 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu wolnostojącego położonego w Karwicach w gminie Malechowo. Karwice to miejscowość położona zaledwie 16 km od morza.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł350 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Willa z ogrodem nad rzeką w centrum Darłowa. W ofercie obiekt o wyjątkowej architekturze z roku 1926, o powierzchni całkowitej około 350 mkw. Do budynku, na wysoki parter,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Boleszewo

Boleszewo,zachodniopomorskie

540 000 zł600 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 482 m²

Budynek mieszkalny o powierzchni 600 m2 w tym: parter 2 mieszkania: 1x 56 m2- kuchnia, łazienka, przedpokój, 2 pokoje; 1x 94 m2- pomieszczenia w stanie surowym I pietro 2 mieszkania:.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij