Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Boleszewo - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe

Sianów(Boleszewo + 22 km)

359 000 zł53,50 m² 6 710,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Przedstawiamy mieszkanie 2 pokojowe położone na parterze w Sianowie przy ul. Dębowej o powierzchni 53,50 m2. Mieszkanie ustawne przestronne, słoneczne, składające się z kuchni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

7 300 000 zł17 412 m² 419,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta sprzedaży nieruchomości z ogromnym potencjałem w atrakcyjnej lokalizacji blisko morza Bałtyckiego. Lokalizacja: bobolin to urokliwa, nadmorska miejscowość położona pomiędzy Dąbkami.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł787 m² 5 082,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w pierwszej lini zabudowy od morza (cena zawiera 23% vat) O powierzchni 787 mkw., w kształcie prostokąta, wymiary ok. 43 x 18 m. Do dyspozycji 314,8 mkw. powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł3 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną w m. Rusinowo (obok miejscowości Jarosławiec) z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Dworcowa

Sianów(Boleszewo + 22 km)

139 000 zł1 643 m² 84,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Sianowie, ul. Dworcowa Na sprzedaż działka budowlana położona w Sianowie przy ulicy Dworcowej, w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do drogi S6 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Cisowo

Cisowo(Boleszewo + 13 km)

582 000 zł19 400 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna, idealna do rekreacji i wypoczynku nad morzem. Działka o powierzchni 19 400 mkw., w kształcie prostokąta o szerokości 60 m i długości 320 m, położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 020 000 zł289 m² 6 989,62 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:13

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż wyjątkowa agroturystyka o powierzchni 289 m2, położona na urokliwej działce o wielkości 2038 m2 w malowniczym Siecieminie. To miejsce łączy w sobie spokój natury.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł800 m² 161,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu działki rolne w trakcie przekształcania na budowlane w nadmorskiej miejscowości Łącko, k. Jarosławca w gminie Postomino. Lokalizacja: - łącko - Nad Morzem -.

Szczegóły ogłoszenia

248 800 zł1 244 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Z przyjemnością informujemy o wyprzedaży ostatnich działek budowlanych z mediami w I Kompleksie w miejscowości Rusinowo gmina Postomino. Powierzchnia proponowanej nieruchomości to.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł671 m² 236,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka z domkiem do rekreacji 500m od plaży. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach boków ok. 23 x 30 m, o powierzchnia 671 mkw. w odległości 500 m od plaży (w.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Boleszewo

Boleszewo,zachodniopomorskie

540 000 zł600 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 482 m²

Budynek mieszkalny o powierzchni 600 m2 w tym: parter 2 mieszkania: 1x 56 m2- kuchnia, łazienka, przedpokój, 2 pokoje; 1x 94 m2- pomieszczenia w stanie surowym I pietro 2 mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Boleszewo

Boleszewo,zachodniopomorskie

100 000 zł3 400 m² 29,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w kształcie prostokąta, położona w gminie Sławno, w województwie zachodniopomorskim. Na działce znajdują się zabudowania, budynek mieszkalny 70 m2 (do remontu lub rozbiórki).

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij